Diář 2021
speciálně navržený pro ženy,
které mají velké cíle a touhu jich dosáhnout

co pro vás diář Školy stylu udělá?
  • BUDE VÁS MOTIVOVAT: Na začátku každého měsíce ode mě dostanete novou mantru, která vám pomůže vytrvat na vaší cestě.

  • BUDE VÁS KONTROLOVAT: Každý den má svojí samostatnou stránku, která je rozdělená po hodinách. Navíc vám každý den připomene, abyste dodržovala pitný režim, pravidelně jedla a trochu se hýbala.

  • BUDE ZVYŠOVAT VAŠI PRODUKTIVITU: Každý pracovní den je hned na úvod připravený seznam, kterému se říká "velká trojka". To znamená, že každý den si můžete naplánovat 'jen' 3 nejdůležitější úkoly, které ten den chcete splnit (a které vás osobně nebo váš projekt posunou k vytyčenému cíli). S tímhle systémem plánování dosáhnete takových výsledků, že vám z toho bude zrak přecházet :-)  

  • BUDE POŘÁD KRÁSNÝ: Desky jsou vyrobeny z matného tvrdého materiálu, takže nezlámete rohy, ani ho neumažete od makeupu.
ROZMĚRY A DALŠÍ INFORMACE:
Tvrdé desky jsou s matným laminem (gramáž 150), se zlatou ražbou a zlatou spirálou.

Vnitřní část má rozsah, 368 stran (gramáž 120).

Rozměr desek: 230 x 280 mm
Rozměr vnitřní části: 210 x 280 mm

Diář pro vás zabalíme do hedvábného papíru a kartonové krabice a rozesílat ho budeme přes Zásilkovnu.

Cíle bez konkrétního plánu jsou jen sny
OBJEDNEJTE SI SVŮJ DIÁŘ JEŠTĚ DNES. NABÍDKA JE ČASOVĚ OMEZENÁ!
Jsem Alenka a miluju diáře
A kromě toho vás ještě ve své firmě Škola stylu učím v nových online kurzech, jak se vyznat ve stylingu a oblékání přesně vašeho typu postavy, jak sestavit dokonalý outfit za 5 minut a dokonce vám můžu pomoct i zrealizovat váš vysněný projekt v kurzu onlinezatyden.cz

Tenhle diář je můj splněný sen. Je navržený podle metody VELKÉ 3. To znamená, že na každý den mám naplánované tři hlavní úkoly, které musím splnit, abych se posunula blíž svému cíli. Zjistila jsem totiž, že jinak jsem při plánování jako utržená ze řetězu a naložím si toho tolik, že večer jsem pak frustrovaná, kolik jsem toho zase nestihla. Vůbec mi to nedělalo dobře na psychiku. Když jsem objevila tuhle plánovací metodu, výsledky jsou fantastické!

Přeju si, abyste tuhle změnu prožily také a abychom všechny pracovaly mnohem efektivněji... a mnohem méně!
Škola stylu, s.r.o., 2020